Tip na dárek pro muže

Masicní kuchyňské prkénko - tip na dárek pro muže

Krásné a funkční

Myslíte, že vybrat vánoční dárek pro muže je těžké? To bylo, dokud jste nenašli nás! Máme pro Vás originální dárek nejen pod stromeček :-)

Tvrdé dárky letí!

Je všeobecně známo, že muži nemají rádi tzv. měkkouše, což jsou na omak měkké dárky. Takže dámy, nechte praktičnost a užitečnost za dveřmi a nekupujte svým drahým a milým polovičkám žádné svetry, ponožky, pyžama a další podobné věci, které by se pánům za jiných okolností velice hodily.

My Vám můžeme nabídnout originální, funkční a ještě k tomu praktický dárek. Na omak tvrdý! Ať už pracujete v kuchyni profesionálně či pořádáte víkendové grilování s přáteli, naše prkénko vždy vzbudí zájem návštěv! :-)

Nejen na krájení

Naše velké prkénko je taktéž možné použít k servírování. Je dostatečně robustní a zároveň praktické na odložení čehokoliv horkého na stůl a lze jej zároveň použít pro přikrajování zeleniny, masa atd. Nebudete tak potřebovat žádné nevzhledné podložky

Životnost

Pokud budete prkénko pravidelně ošetřovat olejem na kuchhyňská prkénka a nenechávat jej vyschnout na přímém slunci, bude vám navíc i dlouhodobým společníkem.

Další fotografie

Fotogalerii našich prkének najdete zde.

Objednávka

Aktuální ceník a objednávku pak můžete provézt a najít zde.

Výroba prkének


Vyrábíme prvotřídní moderní dřevěná prkýnka s bukového dřeva. Tip na skvělý dárek! Více informací a ukázky zde

Nezávazná poptávka

Reservation form submitted! We will be in touch soon.
Name
Email:
phone:
Zpráva*